Falcon

Kde si zahrát poker?

Můžete mi někdo poradit,kde najdu hru,kde si zahraju poker,třeba online s ostatníma,ale ne za pravé peníze.Vím,že najdu na internetu hodně odkazů,ale nějak se v nich nemůžu vyznat.Tak jestli to někdo nehrajete,a nemáte tu hru už ověřenou.Dík

Nejlepší odpověď
quentos

Poker, jakož i spousta jiných her, lze hrát online zde: www.herna.net
Ne že bych ho na dané stránce hrál, hrávám tam spíš scrabble a šachy, ale soudě podle návštěvnosti tam i poker bude dobrej, když mají scrabble i šachy vymakaný

Další odpovědi
Beer4Real

Stáhni si do PC hernu Pokerstars.com kde se mimo reálných peněz dá hrát i za hrací peníze. Obrovská výhoda je že jsou tam tisíce hráčů co hrají jako ty jenom za hrací peníze pro zábavu a máš tam i tak obrovský výběr her a turnajů, kde si můžeš natrénovat a zlpešit svoji hru i když ti nehrozí ztráta jediné koruny.
Doplňuji:
www.pokerstars.com

A co třeba Texas HoldEm Poker na facebooku? Je tam přes 10 000 000 hráčů.

flodur

Pojď za náma,jsou tu hráči z celého světa

http://www.su­perhry.cz/games/2406/

bolak

quentos: filepra z tebe musí mít radost :)

quentos

to si piš, taky jsem řádně přispívající hráč :{)>