Kiki Mareč

Kde si zaběhat na behacich pasech?

Rada bych běhala na behacim pasu (ale nechci si ho kupovat), všechny fitka jsou moc drahé na to abych si tam jenom tak běhala… Nevíte někdo o něčem levném nebo o nějaké místnosti třeba

Odpovědi
Edison

Mě by zajímalo, co Tě k tomu vede… Pořád je nejlepší běhat venku…

Anonym*****

Když je špatné počasí tak je přece jenom lepší běhat na běžících pásech.Nejraději běhám venku ,ale v zimě chodím do fitka . U nás jsou taky dost drahé ale já mám permanentku a když by jste si ji také udělala(pokud je možnost) vyšlo by vás to levněji. Dostávala by jste i po čase kdejaké slevy,premie a ty blbosti.Vyplatí se ale pouze pokud se tomu chcete věnovat fakt často.A ve fitku jsou i jiné věci kterých můžete využít v ceně.

iceT

Najdi si fitko, kde není nutná permanentka, ale je možnost zaplatit jednorázový vstup a běhat si, jak dlouho budeš chtít. Například Infitnes tuto nabídku má a má i několik poboček po ČR