UltraFan

Kde si vyzvednout zarezervované lístky z webového portálu ticketportal.cz?

Dobrý den, chtěl bych si přes internet zarezervovat lístky na jedno fotbalové utkání, ale nevím, kde si poté mam lístky vyzvednout. Pokud máte někdo zkušenosti, tak mi prosím poraďte :) Rezervoval bych z ticketportal.cz.

Nejlepší odpověď
Hans51

Postačí zajít na jakékoliv prodejní místo TICKETPORTALu, předat obsluze číslo rezervace, následně Vám vstupenky vytisknou a Vy je zaplatíte.

Další odpovědi
cochee

Na ticketportalu klikni Prodejní místa a zvol kraj, kde to chceš vyzvednout, dál už tě to navede.

anonym

Zkus se na ten portal podivat, treba na odkaz Prodejni mista…