Kde si v Praze u Vltavy pronajmu šlapadlo?Musím prokázat že umím plavat?Musím mít na sobě plovací vestu za všech okolnos

Nejlepší odpověď
Lucijej

Vesty jsou povinné do 18 let, ale jestli to tam někdo hlídá, toť otázka…

Další odpovědi
hanulka11

na Lávce nebo u Žofína.. je tam spousta míst ale nikoho jsem v plovací vestě neviděla …možná jsem jen špatně koukala

venkovan

Nad vestou moc nepřemýšlej. Na jezech u Štvanice se zpravidla z vody vyzvednou ti, co ji neměli a nebo neuměli plavat v okolí Žofína.
Někdy to sice trvá i několik dní, než tam dotyčná osoba doplave, respektive než jí lidi uvidí, ale zas hasiči mají alespoň výjezd.

HelpMine

Tak jasný vesta je pro tvoji bezpečnost

Pod vodou rostou řasi do velkých rozměrů a až k hladině kdyby jsi se do toho zamotal tak se utopíš