SrdcoveEso

Kde si v centru Prahy (např. Václavské náměstí) rozměnit na drobné?

Odpovědi
ZabijákAlfů

V centru se dá rozměnit ve směnárně v budově České pošty s.p. Sice tam mají 5ti procentní poplatek, ale když je nouze, tak je nouze. =) Ale zas Vám na to dají i doklad, takže aspoň tak. Koukal jsem na stránky, jestli nějaké nemají a http://cashch­ange.cz/wechsel­.html …tohle by snad měly být ony.
Doplňuji:
Nebo ještě v KB. Ale tam je věčně strašná fronta a za každý pytlík mincí chtějí 60 Kč. To dostanu dva balíky dvacek a pokud mi to nestačí, tak po mě chtějí dalších 60 Kč. A to už je fakt moc. A navíc mají otevíračku až někdy od 9:00 nebo dokonce 10:00 a snad jen do 16 nebo do 17ti.