Svobodny

Kde si prosím stáhnu do počítače, nejlépe do notebooku, celý film: Rubínová svatba?

Nejlepší odpověď
Edison

Myslíš, že tu dostaneš návod na krádež? Jistě se dá najít v nějaké té videotéce.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… myslíš-li tuto komedii: https://www.csfd­.cz/film/339365-rubinova-svatba/komentare/ , tak tu nikde, myslíš-li díl seriálu letiště, tak ten najdeš …

… stahování z Uložto a jiných webů je zcela legální, nelegální je tam nahrávat …

… chci-li „krást“, musím to umět, tady ti nikdo nemůže poradit, odporuje to zdejším pravidlům, a ty jsme se zavázali dodržovat (ať si o nich myslíme cokoli) …

… HZK … zrovna to co ty radíš je opravdu trestné !!!

Kepler

Edison, ivzez: myslíte, že stahovat filmy z ulozto.cz je krádež (porušování autorských práv)? Myslím, že stahovat odtamtud je zcela legální, ale jen pro svou potřebu a bez toho, že by film dál šířil.
To bych taky nemohl nahrávat hudbu z internetových rádií, bývá tam dokonce tlačítko „nahrávání“. Totéž nahrávání filmů z TV.

autacek

Keplere, neobhajuj neobhajitelné. To že to tak 99% uživatelů internetu dělá a ten zbytek co ne, to neumí, ještě neznamená, že je to košer.

Kepler

Četl jsi něco o autorských právech? Zdá se že ne. Já nic neobhajuju, je to prostě fakt.

autacek

Dobře, stahování není nezákonné, nicméně určitě je amorální, na tom se snad shodneme, ne?

Kepler

Sorry, na tom se neshodneme. Kdo chce, svoje díla lidem vůbec nezpřístupní, ke své škodě. Myslí si, že na prodeji autorských práv a prodeji originálních CD vydělají víc. Je to samozřejmě blbost. Proč bych si kupoval nějaké CD, když si to můžu stáhnout, že? Třeba Jarek Nohavica rovnou označil své CD, že je zdarma pro každého. Ačkoliv bývalý alkoholik, pořád je chytřejší, než kdejaký těžař.