panenka

Kde si stáhnout nero start smart zdarma?

dobrý den potřebovala bych se zde zeptat kde bych si mohla stáhnout nero start smart zdarma?a jestli jsou i na netu stránky o neru start smart.pokud možno aby to bylo v češtině děkuji mockrát

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Tato otázka zde už byla, a odpověď, kzterou jste dostala, byla správná. Hned první výsledek na stahuj (http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/nero-free/nahledy/ ) je správný a česky.

Nero Start Smart není název aplikace, Start Smart je jen utilitka s „jednodušším“ prostředím. Hodně lidí proto zná jen Start Smart, bohužel to pak nikdo nemůže najít, protože taková aplikace samostatně není (trochu chyba firmy Ahead …)