loosi

Kde si pražáci myjou auta? Na vesnici je to jasný před domem na zahradě…

Doplňuji:
Kolem rámů dveří, prahy, vyluxovat si asi před panelákem lidi moc neděljí, ještě jsem to ted neviděl…Občas,ale těch aut je tam spousty;-)

Nejlepší odpověď
Hykam

Nejspíš v myčce, a na vesnici zrovna tak pokud to nejsou prasata.

Další odpovědi
kropitko

Jak píše Hykam, v myčce. Jsem z vesnice a také ho myji v myčce. Jen někdy, když je hodně zabahněné, tak ho opláchnu na zahradě hadicí, aby nezasvinilo garáž,,,,

V tom případě na benzínce,,,

hanulka11

Jsou k tomu určené myčky buď samoobslužné, nebo s obsluhou a vysavače tam také najdeš a i u benzínky jsou přeci vysavače a kde si ho myješ ty?

Rocker

Jezdím do myčky,ale jezdil jsem do ní i když jsem bydlel na vesnici.

casey

Vetsinou na chate, vyluxovat, umyt „wapkou“, rucne navoskovat, vylestit – procedura na pul dne.
V Praze jezdim obcas do mycky, ale pouze, kde maji wapku a rucne umyji sam. Do klasicke mycky s kartaci bych auto nedal

brokol

Nebo v servisu.. Já osobně kvůli těmhle věcěm vevnitř nejlíp hodnotim servis – pokud to nechceš dělat sám.. A pokud jo – neni nic jednoduššího než zajet na benzínku, jak už zmiňovali někteří přede mnou ;)