hewo

Kde si nechat vytisknout reklamní předměty?

potřebuji do firmy nechat vytisknout reklamní předměty, nejraději někde v Brně a s osobním vyzvednutím, už jsem se jednou napálil při zadání této zakázky a nerad bych aby se to opakovalo

Odpovědi
Funna

co třeba Reda?

Klarzma

nj to znám,taky jsem se napálil při tisku vizitek, asi 5000Ks jsem mohl vyhodit uplne z okna, špatné logo i když jsem je na to několikrát upozorňoval, no katasrofa…

Davson12

Já jsem kdysi sháněl reklamní deštníky http://www.imi­.cz/reklamni-predmety/cenik/vol­ny-cas/destniky/ mají tam i jiné reklamní věci a potisk taky dělají.

hewo

měl jsem to dost podobně a proto ted chcu doporučení protože bez toho si už jen tak vytisknout nic nenechám

Klarzma

chápu, já si pak nechal tisknout na těchto stránkách www.srgbprint-brno.cz a byl tu užasný přístup, pán byl moc ochotný a příjemný

hewo

super, dekuju za tip asi ho využiju