Calimë

Kde si nechat vytisknout menší počet plastových kartiček (něco jako občanský průkaz)? (…)

Mám teď na mysli něco jako http://www.ta­eda.cz/pages/of­setovy-tisk/vizitky.php ale potřebuju tak 10 kusů s různým potiskem. Je možné něco takového sehnat nebo popřípadě vyrobit?

Odpovědi
Drap

U každé firmy, která se tím zabývá. Při tak malém počtu počítej však s tím, že cena bude téměř stejná jako při výrobě minimálního množství.
Další možností je vytisknout si kartičky na PC a zalaminovat, nebo nechat zalaminovat.

gecco

Hledej ve svém okolí tiskárnu, která umí potiskovat plasty vodou nerozmyvatelnými inkousty – pro ´kusové´ zakázky je ofset naprosto nevhodný – z finančních důvodů – drahá je příprava ´matrice´ (počítej tak nejméně 1000,– Kč/ks) , tisk samotný je levný, proto se této metody používá na velké zakázky.
A – samozřejmě, pokud si grafické návrhy v rozumném formátu uděláš sama, ušetříš.
😉