supratom

Kde si nechat vyrobit reklamni ceduli ve tvaru cloveka??

Ve tvaru cloveka v zivotni velikosti

Nejlepší odpověď
Syd

Tam, kde dělaj reklamní cedule a plakáty. S velikostí by problém bejt neměl, ale ten tvar asi budou muset vyřezat ručně, budeš se jich muset optat, jestli ti to udělaj.

Další odpovědi
briketka10

zeptej se třeba tady na pivko Gambrinus mají hezkou ceduli..
ale na člověka si možná připlatíš :DD

http://www.le­penagrafika.cz/le­pena-grafika-fotogalerie.html

Michal Kole

Něco jsem viděl v jednom filmu, kde jeden „potápěč“ topil ženy.

Výroba figuríny, utopených žen (herečky odmítaly zadržovat celý záběr dech a odmítaly nemít zacpaný nos a mít otevřené oči), tak herečku potopily do takové tvrdnoucí hmoty (dýchala brčkem) a pak do té „formy“ nalili nějaký "měkký plast – elastomer odborně řečeno a pak tu figurínu jen oblékli.

Zkus se poptat v nějakých filmových nebo divadelních ateliérech.