osadník

Kde si nechat vyrazit psí známky? 🙂

prosím neví někdo,kde si můžu nechat vyrazit psí známky se jménem pejska a telefonem na majitele? Předem děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

U nějakého soukromníka či firmy, kde mají gravírovací zařízení. Např. :
http://www.tm-gravo.cz/

Další odpovědi
anonym

Zadej si do vyhledávače třeba „gravírování“ a místo bydliště – určitě ti ´vyběhne´ pro výběr dostatečné množství firem…

anonym

Viděla jsem někde v železářství vizitky od rytce, ve zlatnictví se taky můžeš zeptat.

arygnoc

neviem ako v čr, ale vo veľkej británii vám to urobí každá kľúčová služba na počkanie. myslím, že by to mohlo fungovať i v čr (tam dandy [dundee] už zomrel, takže nemám potrebu psej známky).

zjentek

u rytce- 10kč za písmeno nebo číslici. Pak jsou tady prodejci drahých kovů, co ti stejnou službu nabídnou za 30kč/znak, ale ti jsou tady jen pro pohodlné bezmozky, kteří bezmezným rozhazováním kazí ceny slušným řemeslníkům