Cohen

Kde si nechat odhadnout sbírku známek?

mam cca 300 znamek prevazne stredni evropa stare cca 50 let ale je tam i Hitler rád bych to nafotil a poslal nekam kde mi to odhadnou.

Odpovědi
anonym

Zkus filatelistickou poradnu:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=kde+si+nechat+o­cenit+po%C5%A1­tovn%C3%AD+zn%C­3%A1mky

bolak

…a nebo se vykašli na poradny, nafoť to a loupni to na sbazar.cz a bazos.cz jako a u kolonky „cena“ nastav DOHODOU. Podle nabídek co ti budou přicházet pak poznáš jakou to má skutečnou hodnotu.