zjentek

Kde si nechat nacenit neznámé kamínky?

Jde o několik samostatných kamínků neznámého původu a několik starých prstýnků. Za kým zajít, nechat si kaménky seriózně nacenit a tedy nenechat se při tom ošedit?

Je tady ještě někdo, kdo otázku pochopil podobně jako uživ. mosoj?

A je zde někdo, kdo ji pochopil? A zná odpověď? ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejlíp zajít za klenotníkem (raději za více klenotníky). Baba si na blešáku koupila prstýnek za pár šupů a stala se z ní milionářka. Tak hodně štěstí!
 http://tn.nova­.cz/clanek/ze­na-zakoupila-prstynek-na-blesim-trhu-prodala-ho-za-miliony.html

Další odpovědi
mosoj

Já chodím do lomu.