LauraMasova

Kde si na internetu mužu stáhnout nějaké gify?

Stáhnout gify z internetu

Odpovědi
KerrKnock

Co si takhle zadat do googlu „gifs“? Nevím s jakou tématikou, ale dejme tomu, že kdyby si hledala gify s hunger games, tak prostě zadáš „gifs hunger games“ a vyjede ti spousta stránek s gify, stahovat pak můžeš normálně všechny (klikneš pravým tlačítkem a „uložit jako..“ ale to snad umíš:D)
Hodně jich je na tumbrl.com

Dochy

nějaké gify si an internetu můžeš stáhnout prakticky všude, protože to byl (a v některých případech stále je) nejobvyklejší a zároveň nejoblíbenější formát jak pro základní doprovodnou grafiku na WWW, tak například pro jednoduché animace.

Takže pokud svůj dotaz neupřesníš, nikdo Ti pořádnou odpověď nedá.

ivzez

K čemu stahovat cizí?
Proč si nevytvoříš vlastní?