Lumpy

Kde si můžu změřit své IQ??

Myslím jako aby to bylo docela přesný.

Nejlepší odpověď
sabik11

http://cz.iq-test.eu/#286755 např. tady,ale většina těchto stránek se musí platit ( třeba poslat sms, a vezmou vám z toho peníze )

Další odpovědi
Děda Louda

Požádej svého psychologa nebo psychiatra.

Fidel

Jediná organizace, která ti to v ČR může změřit tak, že to má vypovídající hodnotu a jejich certifikát má váhu je MENSA. Odkaz níže. Žádný test na netu, který má pár otázek ti toto nikdy nezměří.

Zdroj: www.mensa.cz/tes­tovani-iq/