Nazzdar

Kde si můžu založit web s neomezeným prostorem na ukládání?

Ahoj. Kde si můžu založit web s neomezeným prostorem na ukládání? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Nikde – i kdyby sis pořídil vlastní server, bude mít konečnou kapacitu…
😉
Jinak – co si u kterého webhostingu domluvíš (a zaplatíš), je jen tvou věcí.

Další odpovědi
Klaproth

Neomezený neexistuje, ale téměř neomezený si vybrat můžeš: http://www.hos­tingy.cz/

Emefej

Neomezený prostor je nesmysl. Webhostingy u nás obvykle nabízejí tarify s max. 1000 GB. Pro větší objemy bude výhodnější spíš serverhosting, tam záleží na tobě, jak si server necháš nakonfigurovat. Běžně se staví pole s kapacitou 32 TB. Ale to už „trošinku“ leze do peněz.

postcd

tam kde poskytovatel inzeruje neomezený prostor nebo unlimited disk space
je to ale jen reklamní trik a vždy tam je nějaké omezení, třeba počtu souborů a nebo že zakazují ukládání souborů, které nejsou součástí web stránek apod.

Asi nejznámější poskytovatel neomezeného hostingu je Wedos: http://goo.gl/J8X485

Nazzdar

Chtěl bych udělat web kam bych vkládal vtipné obrázky, videa atd… (něco jako Loupak). Kde bych si měl založit web?

gecco

Kdekoli se ti zamane – https://www.go­ogle.cz/search?q=web­hosting&oq=web­hosting&aqs=chro­me..69i57j0l3­.3281j0j4&cli­ent=tablet-android-lenovo&source­id=chrome-mobile&ie=UTF-8
K čemu si chceš zakládat web, když si neporadíš s tak jednoduchou věcí, jakou je zajištění hostingu??

Nazzdar

Co vše potřebují vědět k založení webu?

Alesh

No, především si musíš vyjasnit, co potřebuješ, aby ti ten webhosting umožňoval. Chceš dělat jen statické stránky? Nebo něco dynamického? PHP, ASP? K tomu nějakou tu databázi. MySQL? Spokojíš se z doménou třetího druhu, tedy http://xxx.yyy.zz. Samozřejmě najdeš řadu serverů, kde ti dají ledacos a zdarma. Nacpou ti do toho asi reklamní banner, ale bude to grátis. Nebo si můžeš prostor koupit. Ty parametry si pak nasmlouváš a firma ti na to dá nabídku. Zhruba takto to funguje.

gecco

😉
Umíš si jej napsat?
Umíš používat FTP k jeho loadování?
Dokážeš udělat tak zajímavé stránky, aby ti tam chodili lidi?