Kde si muzu vystrelit?

mam zp a brokovnici.muzu si vystrelit jinde nez na strelnici,treba na zahrade,poli,lomu do plechovky a podobne

Nejlepší odpověď
Retko

Neptal jses na totez vcera?

Asi tu nikdo nevi kde si muzes zastrilet. :)

Další odpovědi
standa

119/2002 Sb. Zákon o střelných zbraních a střelivu

§ 28, odstavec 5 :

  1. Držitel zbrojního průkazu smí ze zbraně, kterou je oprávněn držet, střílet pouze v místech, kde je k tomu oprávněn podle zvláštního právního předpisu (zák. č.449/2001 Sb. o myslivosti) nebo na střelnici, pokud se nejedná o použití zbraně k ochraně života, zdraví nebo majetku.

Ze zmiňovaných dvou zákonů (o střelných zbraních a o myslivosti) jsem vyčetl, že s BROKOVNICÍ můžete střílet jen :

  1. na střelnici
  2. v mysliveckých honitbách

Joohn

Když to nevíš tak jdi na Policii odd. zbraní
a tam odevzdej zbrojní průkaz a styd se!!

kavon

Když vlastniš ZP tak to musíš vědět jak to píše kolega a pokud to nevíš tak ho běž vrátit taková věc ti nepatří do rukou