Ivanasdasdas

Kde si můžu půjčit mangu?

Zdravím všechny. Chtěl bych si půjčit nějakou mangu a všechno co je s tím spojené (např. učebnice pro mangaky) v knihovně. Prohledal jsem nejbližší knihovnu a vůbec nic jsem nenašel. Vím, že existují otaku obchody, ale tam se to podle mě kupuje. Bydlím v Praze, a tak mi poraďte nějakou knihovnu, kde se to všechno najde prosím.
Doplňuji:
To fakt nikdo neví, na co se vlastně ptám?

Nejlepší odpověď
zjentek

to bude v čr těžké,ne-li nemožné. Spíš si to vygugluj, na netu máš toho mraky, i když je to často spojené s erot.weby. A ano, v obchodech se to kupuje.

Další odpovědi
honza19hk

co to je?

Nicozjb

zkus zajít na tyto stránky forum.akihaba­ra.cz/index.php?to­pic=620.0

huxa

to mi nepovídej, že nějakou mangu v okolních knihovnách v Praze nenajdeš… U nás na vesnici máme hlavně staré knihy, které sem někdo daroval a pár desítek časopisů s mangou tu najdeš. V nejhorším si to najdi někde na torrentech v pdf.

krum

V Praze je skoro v každé knihovně nějaký manga komiks. Jestli to nebylo v té tvojí, tak zkus pátrat jinde.