Butters_xD

Kde si můžu koupit AA baterky?

Potřebuju je hned a obchody je asi zapáskovaly, je alternativa mimo internet?

Nejlepší odpověď
zjentek

Zkus čerpací stanici, anebo ťaman ti v pohodě prodá „na čerňoucha“, když na něj zaťukáš… jsou v každým městě i dědině. Mladí potomci už ti v pohodě prodají i česky, klidně pod názvem tužková baterie. (;

Další odpovědi
paul1

V některých potravinách je mají u pokladny.

Midoc

Kup si někdy nabijecí, nemusíš je potom
často kupovat. Vydrží ti dlouho.

nyjono

Myslíš baterie?
Jak se píše výše. Benzínky a v obchodech s potravinami je mají celkem běžně.

led

Ak nemôžete kúpiť v potravinách, skúste si nájsť e-shop s výdajným miestom neďaleko vás a objednajte si s osobným vyzdvihnutím.
Veľa obchodov s priemyselným tovarom využilo túto výnimku v „zakázanom predaji“ a miesto predajne otvorili „okienko“ ako „výdajné miesto pre internetový predaj“

autacek

Baterky nebrat, jejich nákup na kamenných prodejnách je v rozporu s protiepidemi­ologickým opatřením. Tak bacha, za chycení covida to nestojí riskovat.

Mc Merkurion

… baterku nekoupíš, baterie bez problémů >>> nechápu, jak někdo, kdo je schopen ostatní kritizovat se neumí vyjádřit správně česky !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Autacek:

  1. jak nákup baterií ovlivní šanci na chycení či nechycení CoVida?
  2. Baterie umožní v některých případech příjem informací od naší vlády, což je za nouzové situace nutné. A umožní jej i v případě výpadku dodávky el. e. v běžné síti. Tj. dodávka baterií je důležitá pro informovanost obyvatelstva v době nouzového stavu.
  3. Ve vyjímkách je servis elektroniky a výpočetní techniky, domácí potřeby apod. Určitě někam tam půjde zařadit i baterie (resp. elektrické články)