briketka10

Kde si mohu stáhnout titulky k filmu – Hachiko.Monoga­tari[1987]DVDr­ip[JAP]-MissRipZ.avi ? děkuji

Doplňuji:
Hanulko, při stahování titulků jsem narazila na jednu stránku a na Trojského koně, díky Avastu je v truhle, nechala jsem toho a skoukla film bez nich, byl to zážitek stejný, jako s nimi, celý jsem ho probulela..
Ale přesto Ti děkuji..

Nejlepší odpověď
hanulka11

snad by se některý z odkazů povedl stáhnout ..zkus to

http://www.go­ogle.cz/search?q=ti­tulky+k+filmu+Hachi­ko&rlz=1I7ADRA_cs&i­e=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=rHwZT5aq­H9H3sgadjdFI
Doplňuji:
tak to se mi někdy taky stane, bohužel to při hledání nepoznám, ještě máme ten Avast, já na něj taky nedám dopustit.

led

briketka, ste rýchla. Ktorý film je lepší, americký alebo japonský, teda podľa vás…

briketka10

led, podle mne je lepší japonská verze, R.Gereho mám sice ráda, ale v jiných rolích..v japonské verzi jsou vidět jejich tradice, když jsem neměla titulky tak jsem moc nerozuměla, ale chování japonců to jejich zdravení apod.to v americe není..