Avatar uživatele
zjentek

Kde si mohu oňufat všechny možné parfémy?

Znáte to, úplně banální věc- chci si objednat parfém z internet. obchodu. Problém je, že nevím, jak voní. A tak kde to zjistím?

Třeba mně ale nebude vonět vůbec a tak bych si je chtěl oňufat úplně všechny, ty existující parfémy a díky tomu zvolit ten pravý, chápete…
Určitě se zde najde někdo, kdo mně poradí tak zásadní věc, a to kde si lidé mohou oňufat úplně všechny dámské i pánské parfémy, aby nekupovali zajíce v pytli. Ďíky.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

U prodejce, který parfémy nabízí. Jedna známá je prodávala, měla vzorky, takže jsem si je očichala a vybrala.

Jinak prostřednictvím netu si můžete vzorek koupit, stojí kolem Kč 50, ale pokud nemáte svou značku, musel byste koupit všechny.

Zeptejte se ve svém okolí, zda někdo neprodává parfémy. Ale půjde zřejmě o vzorky jedné firmy.

Jedině navšítivit kamennnou prodejnu a podívat se a zjistit jejich nabídkou. Ale pochybuji, že by jedna prodejna nabízela všechny existující parfémy.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

VŠECHNY možné? Asi NIKDE, tako široký sortiment asi nikdo nemá.
Já osobně chodím oňuchávat (a nakupovat) do „elnino“ (pasáž Černá růže) nebo do „notina“ (pasáž Florentinum). Ale to máš asi z ruky, takže se mrkni po jejich nejbližších kamenných pobočkách v okolí. Tyhle 2 kšefty můžu s čistým svědomím doporučit.

BTW – fetni si „Iced“ od Bosse, fakt dobrý! (jsem objevil teď nedávno) ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nejen u parfémů, ale vůbec… když si chcu něco koupit přes net, tak dělám několik věcí: 1. Čtu recenze. Jak na obchod, tak na produkt. 2. Stáhnu si manuál a prostuduju. 3. Najdu si kamenný obchod, kam si, pod zámínkou možné koupě, produkt osahám.
V pčípadě parfémů je spousta kamenných obchodů, kam zajít a kde mají testovací vzorky… 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Malý tip: Pořídit si kozla, nebo kance. Takové aroma obšťastní i sousedy v širším okolí, spolehlivě se přenáší i na oděvy a je dost trvanlivé- a o to u parfémů přece jde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

No, některé obchody kromě klasických parfémů prodávají i vzorky za pár korun, viz třeba tady: https://www.bras­ty.cz/vzorky-parfemu Já si je čas od času kupuji i jen tak. Některé z nich mají třeba i 10ml, což je docela dost, takže mi ten vzorek i nějakou dobu vydrží. :)

před 1400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

https://cesti­na20.cz/slovnik/o­nufat/

před 1965 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Skvělý webík… 🙂

před 1965 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek