ShadyPony

Kde si mohu koupit umělé vlasy v pásku jen na přivcaknutí do 500 kč?

Nejlépe platinová nebo hodně světlá blond.

Odpovědi
nyjono

Aliexpress

SuzanKa

Ahoj, ano ano. Nosím clip in už docela dlouho. Jakože třeba i 2 roky a jsem s nima nadšená.

Pajka.111

a prosím te, jakou délku vlasů mám zvolit? Delší, než mám já? Nebo kratší? Nevím, aby to prostě vypadalo pěkně. Díky moc.

Pajka.111

Taky jsem hledala, kde koupit, a ty clip in vlasy.eu jsou prostě nejlepší. Jako cenové, ale hlavně i jejich nabídkou. Takže i já doporučuju.

Vercule

Tak holky… Koukala jsem se na možnosti prodloužení vlaů a hodně mě zaujala ta metoda clip in. Jak to s příčesky od https://www.clip-in-vlasy.eu/? Neničí se používáním ty clipy? Jako myslím ty clip in… Neztrácí kvalitu?

SuzanKa

Jaké si ty clip in kupuješ? nebo teda jako spíš na co? Na zahuštění nebo na prodloužení?

XenieRo

Já jsem si ted koupila na tom clip in vlasy.eu barevny clipy :D Ale docela mě zajímá ta metoda keratin…

SuzanKa

Clip in jsou senzační volba. Jen si pak promysli, zda zvolíš sety nebo pásy. Já osobně preferuju pásy a jsem nadšená.

XenieRo

A ty máš ty clipy na co? Na prodloužení vlasů nebo na zahuštěná? :)

XenieRo

Tak já osobně jsem si je koupila na prodloužení… Ale teď jsem si vybrala barevné clipy. Vžycky jsem chtěl probarvit vlasy, ale melír ani barvu nechci, a tohle řešení je nejlepší.

Pajka.111

Já jsem si je kupovala vždycky na prodloužení. S hustotou problémy nemám, ale ta délka, no… Nechtějí mi prostě narůst :( Tak jsem to vyřešila právě těmi clip in a jsem spokojená maximálně. Ty clip-in-vlasy.eu mají senzační výběr.

Pajka.111

Ahojky, jaké ty pásy kupuješ? A na co se při výběru koukat a podle čeho vybírat? Díky moc.

SuzanKa

Teď jsem si koupila tyto https://www.clip-in-vlasy.eu/produc­t/clip-in-pricesky-61cm-prave-lidske/clip-in-vlasy-61cm-tmave-hneda/20. Ale záleží na tom, jakou délku chceš ty a jaký máš odstín.

Pajka.111

Jj, super, díky moc za info. A je možnost se se shopem nějak poradit ohledně odstínu? Víš co, abych trefila ten správný…

SuzanKa

Jj, určitě, buď přímo na jejich prodejně v Brně a nebo přes mail. Oni jsou strašně vstřícní a se vším moc rádi poradí.

XenieRo

Já jsem clip in kupovala přes net a super přístup. Se vším mi díky jejich mailové poradně poradili. Doporučuju.

XenieRo

Čauky, já osobně kupuju na clip-in-vlasy.eu a jsem jako hodně spokojená. Tak mrkni na nabídku, myslím, že tě osloví. Já jsem měla strach, abych si vybrala kvalitu, protože ne všechny clip in jsou kvalitní, ale jsem ráda, že se mi to povedlo.

SuzanKa

Ahoj, já clip in zbožňuju. Je to super způsob, jak si upravit vlasy a cítít se sebevědomě. Na clip-in-vlasy.eu nakupuju taky, zatím jsem nenašla spolehlivější shop.

Sonka Pop

Taky je kupuju na clip-in-vlasy.eu a jsem jako hodně spokojená. Jako já jsem byla překvapená hlavně přístupem celýho shopu. Poradí, ochotní, nic není problém.

XenieRo

Já si teda potrpím hlavně na kvalitu, čili pro mě u těch clip in vlasů byla priorita to, aby byly z pravých vlasů. A tuhle kvalitu jsem našla na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Navíc jsem s nimi konzultovala i odstín, takže servis i kvalita perfektní.

Pajka.111

Ahojky, taky používám clip in příčesky a to teda od https://www.cli­pinhair.cz. Jsou krásné, kvalitní a hlavně používáním svoji kvalitu neztrácejí.

Broukk

Holky, já jsem tu jejich stránku zkusila vlasy-k-prodlouzeni.cz. Já jsem si tam objednávala clipy na ples a aplikace byla jednoduchá.

XenieRo

Pro mě je důležitá kvalita, jednoznačně… A tu jsem našla na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Navíc jsem s nimi konzultovala i odstín, takže servis i kvalita perfektní.

SuzanKa

Čauky, já osobně kupuju na https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/ a jsem jako hodně spokojená. Tak mrkni n nabídku, myslím, že tě osloví.

Sonka Pop

Kvalita u mě na prvním místě! A tuhle kvalitu jsem našla na https://www.clip-in-vlasy.eu/. Navíc jsem s nimi konzultovala i odstín, takže servis i kvalita perfektní.