loosi

Kde si lidé z Prahy nebo jiných měst luxují, myjí auto? Když třeba nemají možnost na své zahradě nebo chatě? ( panelák)

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses sám ptal na totéž:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-si-prazaci-myjou-auta-na-vesnici-je-to-jasny-pred-domem-na-zahrade

Další odpovědi
Drap

U benzinky nebo v myčce

anci

Na to máme v Praze otroky…

Alesh

Ať žije ekologie …
Co třeba zajet do myčky?

mosoj

Hm. Ačkoli mám rodinný domek zahradu a kanalizaci. Auto mně umyjí včetně spodku!!tlakovou vodou za 50 Kč v myčce tak, jak to doma nedokáži. Kdo by se s tím páral. Navíc doma si auto pěkně odřete rozšmidlaným pískem, protože nikdy nepoužijete tolik vody jako v myčce. Jednou za čas to nechám i navoskovat. To je o 30 Kč dražší.

Ella

u každé větší benzínky je myčka, buď automatická nebo ruční a vysavač…

mojitek

luxuju,myju čistou vodou na ulici což zakázané není.Jinak 2 krát do roka v myčce,od 22h mají slevu asi 40%

anonym

Jedou na chalupu(chatu)k sou­sedům a tam si autičko pěkně umyjí.