SajmonModer

Kde si kupujete nejčastěji filmy?

Zajímá mě hlavně v jakých kamenných obchodech …

Odpovědi
tom004

Je málo filmů,které bych musel mít hned. Počkám,až se objeví na bazaru a za podstatně nižší cenu koupím. Pořád jsou ceny nových nosičů nehorázně předražené. Když už koupím nové,tak ne od stánkařů,ani od těch kamenných.

Děda Louda

Od té doby, co jsem přešel na digiťák, filmy nekupuji. Kupovat film v bazaru mě nikdy nenapadlo.

dj.david1234

Dnes už je to zbytečný kupovat pro vlastní potřebu… počkám až se oběví na netu (třeba uloz.to

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vedeli-jste-ze-stahovani-filmu-je-legalni