Elizabet

Kde si bez rizika koupit?

Dobrý den, hrozně bych chtěla tuhle krásnou kabelku
www.streetmall­.cz/cz/damske/do­plnky/?pbwbp001-playboy-damska-taska jenže nemám moc dobré skušenosti s nakupováním přes internet!..Neznáte nějaký způsob bez rizika stracení peněz..nebo tak?..Děkuju
Doplňuji:
Ten odkaz asi nefunguje…tak se kdyžtak omlouvám.

http://www.stre­etmall.cz/cz/dam­ske/doplnky/pbwbp0­01-playboy-damska-taska

Nejlepší odpověď
Ella

koukala jsem na ten odkaz a na objednací formulář a jde to i na dobírku. Já přes internet nakupuji jenom na dobírku – zaplatím až když balík přijde. Sice to o stovku drahžší, ale máte alespoň onu záruku, že peníze dáte až když zboží přijde a ne předem a nepříjde nic…

Další odpovědi
seanjohn

Dobrý den, už jsem dvakrát v tomto internetovém obchodu nakupoval a zatím mohu říct, že vše probíhalo v naprostém pořádku. Zboží jsem si nechal poslat na dobírku a měl jsem ho na poště za dva dny. Takže moje zkušenosti s tímto obchodem byly OK :)