DusanOrlik

Kde zhlédnout seriál Cesty domů?

Zdravim,muzete mi poradit?Pravidelne sleduju Cesty Domu na internetu a ted jsem u 229.dilu ktery bohuzel na primaplay neni.Nevite kde jinde by sem epizodu nasel?PS: Napsal jsem FTV Prima vedeni email.PPS: Od doby,co udelali novej design webu a aplikace tam toho spustu chybi.Predem diky za pripadne odpovedi a prosim zadne hejtovani.Diky :)

Odpovědi
Martinuss

no tady to bude určitě jen to maj nějak chaoticky pojmenováno.
http://play.i­prima.cz/cesty-domu?subcat[]=p15289&cat­[]=EPISODE&src=p1439­8&sort[]=Rord&sor­t[]=latest