zjentek

Kde Seznam.cz a jiná média berou data o zatavených?

Zotavení z covida.

No představuju si to tak, že předešle covidem nakažený ovčan si z domu někam brnkne a řekne: „již jsem zdráv!“ A protože to nemůže dokázat, považuje se za „zotaveného“. Nebo mám věřit, že při dnešní „tlačence“ při testech je prostor opakovaně testovat každého, kdo si vzpomene, že se najednou cítí dobře? Děkuji, pokud se pletu. (;

Ale jen tak mezi námi (předem bacha na tu větu, bo tu jsem vyplodil já), pokud se ovčanovi udělají testy a ten je koropozitivní a po určité době, kdy se sám CÍTÍ zdráv a chce svůj POCIT sdělit světu a NĚKDO MÁ skutečně VŮBEC ČAS jej dá se říci „z plezíru“ testovat znovu a zjistí se, že NENÍ 100% koronegativní, dalo by se potom uvažovat, že SMRTNOST na covida je nyní 100%, což skutečně NELZE POPŘÍT, pokud nevidíme ŽÁDNÉHO PROKAZATELNĚ koronegativního ovčana, dříve prokazatelně nakaženého.

Nejlepší odpověď
dubraro

O žádných zatavených nevím.
Jestli ale myslíš ty, kteří se zotavili z nemoci COVID, tak oficiální údaje zveřejňuje Státní zdravotní ústav. Tamtéž najdeš také metodický pokyn, jak určit, kdo se z nemoci zotavil. Stručně řečeno, musí mít dvakrát po sobě negativní test.

Zdroj: http://www.szu­.cz/tema/preven­ce/ecdc-2019-ncov