pepe88

Kde seženu vydlabaný chléb, do kterého se nalívá polévka?

?

Nejlepší odpověď
annas

U nás se prodává v Albertu. Malý kulatý bochník, mám dojem, že stojí kolem 10 Kč.

Skrojíte velkou patku, část střídy vydlabete, můžete jí polévku zahustit, vrstva ale musí zůstat, aby se v bochníčku polévka udržela a neprotekla.

Další odpovědi
Drap

Pokud si nechceš upéct sám, tak takové malé chleby dělá většina pekařství.

marci1

Vydlabaný chléb se neprodává. Koupíš si malý, kulatý chleba a vydlabeš si ho. 🙂

nyjono

Vydlabat střídu chleba ti přijde pracné? Nebo proč chceš kupovat už vydlabaný chleba?