pukula

Kde seženu velké bílé lodičky?

Dobrý den,
plesová sezona se blíží a já bych se ráda zeptala, kde se dají sehnat velké bílé lodičky. Brzo ještě není. Mám velikost 42 a i boty se mi shánějí težko, avšak vždy seženu. S černými lodičkami není problém v obchodech je spousta značek a druhů, ale bílých lodiček je málo a v mé velikosti skoro žádné. Proto se ptám jestli někdo máte nějaký tip na obchod budu velice ráda.
Děkuji

Odpovědi
yuko

Maji veliost 42

Zdroj: http://www.se­xystore.cz/bi­le-lodicky/f-velikost_42/

Michálek1245

Za chlapa říkám, prosím, ne! :D Já jsem ten člověk, co většinou potřebuje zvyšující boty a představa, že partnerka má nějaké vysoké štekle ve mě vyvolává takové to lehké pnutí a hlavně napnutí z toho, že prostě budu vypadat jako takové tele. No, ale jako samozřejmě když je partnerka má, tak se toho zhostím s veškerou grácií.

yuko

http://www.an­dypola.cz/index­.php?link=arti­culos&buscar=bus­car_categoria&cod_ca­tegoria=Tacon&or­den=np_des&nu­mart=15&c_color=blan­co&c_talla=42