Elk

Kde seženu samolepku : invalidi?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě myslíte samolepku pro označení motorových vozidel pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P

Vydává je Odbor sociálních věcí a zdravotnictví MÚ, úřadů obcí s rozšířenou působností.

Budete potřebovat fotografii 35 × 45 mm, platný průkaz mimořádných výhod a stávající označení vozidla pro parkování.

http://www.mes­tovm.cz/cs/mes­tsky-urad/odbory/odbor-socialnich-veci-a-zdravotnictvi/5170-oznaceni-do-motorovych-vozidel-pro-drzitele-prukazu-ztp-a-ztpp