babča

Kde seženu prázdnou 10 kg ocelovou propan butan lahev?

Kde seženu prázdnou 10 kg lahev propan butan?

Odpovědi
mosoj

Koupíte od někoho kdo ji již nepotřebuje. Nebo koupíte plnou včetně zálohy na láhev , vypotřebujete a máte prázdnou.

cukrar

okopíroval jsme Váš dotaz do vyhledávače a text vám zde okopíruji..
Pokud nemáte vlastní láhev o kapacitě 10 kg nebo 33 kg, můžete ji bez jakýchkoli problémů získat u dealerů PRIMAGAS na tzv. zálohový list"

http://www.pri­magas.cz/nabi­zime/plyn-vlahvich/ocelove-lahve/

ještě něco lehšího nemáte?

sowa

PB láhev se dá koupit na Aukru, nebo v Annonci . Cena je 500 – 600 kč. Nevím co stojí od plynařů.