ferenc

Kde seženu potřebné údaje (č. účtu, var. symbol ap.) pro platbu poplatku za TV příkazem z účtu?

Nejlepší odpověď
gecco

Číslo účtu je 8029–1800060583/0300, variabilní symbol ti přidělí ČT po tvém přihlášení…
😉

Další odpovědi
marci1

Pokud jsi koncesionářem TV a chceš zavést platbu za TV, navštiv Českou poštu. Vyplníš přihlášku, nahlásíš svoje číslo účtu, popř. číslo inkasa. 🙂

Emefej

marci1 > dotaz je na platbu příkazem z účtu. S tím nemá pošta nic společného.