Miluš11

kde seženu pěkný kostým na vánoce do 200Kč?

kde seženu pěkný kostým na vánoce do 200Kč? je mi 13 a nesmí být moc sexy :)

Nejlepší odpověď
Funna

v obchodě s oblečením…

Další odpovědi
gecco

Sexy ve třinácti???
😁
Otázkou je, jaký kostým/maska to má být – nevím, co je ´vánoční kostým´…
A taky nevím, odkud jsi – zkontaktuj nejbližší půjčovny, divadla, sekáče… Nebo si něco (s kámoškama nebo mámou) ušij…

anonym

http://oblece­ni.bazos.cz/in­zerat/41757719­/Kostym-mnicha.php

STUDENTKAEVA

No možnost by byla říct mámě aby ti ho ušila nebo jít do půčovny ale tedka měli nedávno vánoční kostým za 199 v tescu v letáku!

Terézina

v popelnici :D