Rommart

Kde seženu nový šlapací ovladač pro šicí stroj Veritas Famula elektronik?

Dobrý den, nevíte prosím někdo kde bych sehnala nový nášlapný ovládač šicího stroje Veritas Famula elektronik? Jeho stáří je asi 25 let. Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Myslím, že by bylo lepší ho opravit. Cena je nekřesťanská.

Zdroj: http://www.sici-centrum.cz/pedal-elektronic-p2-veritas

Další odpovědi
mosoj

Děkuji za informaci. Žena má také šicí stroj Veritas a z poruchy této součásti mám hrůzu.
Ovladač by šel určitě nahradit. Problém je ale s poměrně složitou přípojnou šňůrou, když se ulomí zalité koncovky.