Meggie2

Kde seženu nejlevnější knihy?

Odpovědi
led

Na trhu bezplatných kníh. To sú knihy, často vyradené z rôznych dôvodov z knižníc, prípadne reklamné. Občas sa u nás takéto knihy vystavujú aj v pasážach, alebo námestiach. Kto má záujem, zoberie si z nich a po prečítaní vráti, len tak bezplatne a registrácie. Občas tam človek nájde perly Aj keď môžu byť popísané, s poškodeným obalom, ale stoja za prečítanie.
Potom máte možnosť si stiahnuť bezplatné ebooky na internete.

Disraeli

V antikvariátech, ve výprodejích (třeba knihovny každoročně prodávají knihy kus za 10 Kč), na bazarech. Pochopitelně se nejedná o nové knihy (můžou tam být a bývá jich tam dost, ale takové prodejny fungují na principu sekáče – knihy z druhé ruky). Srovnání cen můžeš mít na Můj antikvariat a na Trh Knih je to rovnou viditelné, kolik lidí to za kolik nabízí.
Pokud nové knihy, tak máš srovnání na Heurece. Většinou vyjdou nejlevněji Megaknihy, Booktook, Pipkin, Učebnice a další, včetně nejlepší dopravy.

Drap

Ve veřejných knižních budkách, skříních a podobně.