milablond

Kde sezenu nejlepvnejsi letenku do Bangkoku?

Doplňuji:
Nerozumim. To je mesto v Thajsku. Mam na mysli nejaky portal ci co. Letenky z CR nebo z Nemecka do Bangkoku.

Nejlepší odpověď
Pájo

Zadejte do vyhledávače „levné letenky“ nebo „letenky levně“ apod. a porovnávejte.
Zkuste třeba http://www.le­tuska.cz/
Další možností je sbalit věci a přesunout se na nějaké letiště v Německu a „počkat si“ na nějaký opravdu výhodný last minute.

Další odpovědi
led

Pozor, levná letenka" napíšu mnohí dopravcovia, ale skontrolujte si, či v cene letu sú započítané aj letištné a iné povinné poplatky. Mnohí dopravci to takto krásne napíšu a potom pri platení doplácate poplatky až cena narastie z Economy class vášho letu na Bussiness class letu inej spoločnosti. Preverovať, preverovať!
K tomu si pozrite aj množstvo a veľkosť batožiny na osobu, bez príplatku, aj v tomto sú rozdiely.

setapouch

V Buri ramu.
Doplňuji:
Ale to jsi neřekla, chtěla jsi NEJLEVNĚJŠÍ ;)