samicek333

Kde seženu nějaký program na stříhání videí zdarma?

Nejlepší by bylo, aby po instalaci nebyla potřeba připojení na internet a aby to bylo trochu jednodušší, např. označím část a vymažu. To by úplně stačilo. Žádné jiné funkce to mít nemusí, jen aby to stříhalo videa v různých formátech.

Odpovědi
www

Prohlédni odkaz, určitě něco najdeš.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=st%C5­%99%C3%ADh%C3%A1n%C3%­AD+vide%C3%AD+zdar­ma&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

Veru14

Ahoj :)! V každém počítači je program Windows Movie Maker:) Je docela dobrý;) ale je takový .. moc amatérský. Nejlepší program je asi Pinacle Studio 15;) Když hledáš, najdeš ho:)

vaiko

VirtualDub je jednoduchej a umí spoustu formátů kromě wmv. Tento formát umí zase windows movie maker. Jen těmahle dvěma pokryju všechno co potřebuju nějak upravit. Je ale potřeba mít nainstalovány potřebné kodeky.