smile35

Kde seženu mikinu NHL z limitované edice pro české fanoušky?

Nedávno jsem někde narazila na mikinu pro české fanoušky Buffalo Sabres. Byl na ní text „May I live in the Czech republic, but in game day my soul is in Buffalo“. Chtěla bych podobnou s Canadiens. Neznáte e-shop, ve kterém bych ji mohla sehnat?

Odpovědi
LysoňXXX

Zkus se mrknout na oficiální stránky klubu. Taky jsem jednou takhle hledal NYR a našel jsem. Jestli tam nic nebude, tak na fb. Prostě se ptát a jít si za cílem.