zjentek

kde seženu levnou boudu pro psa?

..třeba na dogu nebo čivavu?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak to teda né ! Snad nejsi tak zlý?
To by bylo 19. století. Dnes pejci v boudách nebydlí. Spí přece na gauči u televize.
:DDD

Další odpovědi
gecco

Na nejbližší pile koupíš prkna a trámečky, v železářství pak vruty nebo hřebíky.
😉
A boudu si zboucháš přesně podle svých potřeb – tedy, podle potřeb svého pejska/psiska…
😉

marci1

V bazarech. 🙂
http://www.i-bazar.cz/boudy-kotce/?id_loka­lita=1

zzzlatokopka

Pro čivavu boudu? Venkovní? To snad ne, to by chudáček nepřežila:-(
Čivavě dej krabici od bot a malej ručníček jako podložku:-)))

Pro dogu si ji vyrob, ale pro velkého psa je lepší kotec s boudou. Doporučuji zateplit polystyrenem. Takové ty z OBI a podobných obchodů nejsou kvalitní a ani zateplené, jsou i hodně drahé.