arygnoc

Kde seženu letenku z Madridu do Říma na 29. 9. 2011?

kolik asi bude stát?
koupím ji i zde?
Doplňuji:
díky za info.

  • iv-: no dcera v Ríme o vas jeste nevi.

;)

Nejlepší odpověď
Terryle

Madrid – Řím Ciampino, 29. 9. 2011
RYANAIR
dva lety denně, odlet v 6:25 ráno nebo 17:50 odpo, cena za jednu cestu od 12 EUR (ono to ještě vyleze díky poplatkům, ale stejně to není zlý). Pokud můžete platit kartou po netu a nepotáhnete hodně zavazadel, brala bych to…
Doplňuji:
teda od 18 eur, přehlídla jsem poplatek za odbavení…

Další odpovědi
hanulka11

zkuste zde
http://www.fly­lowcostairlines­.org/nizkonakla­dove-letecke-spolecnosti/levne-letenky-madrid+rim.html

anonym

Tak to vam tedy pekne dekuji. !! Ze az z odpovedi se teprve dovidam , kolikateho ze to vlastne letime !!! 🙂 -iv-
Doplňuji:
http://www.edre­ams.de/flug/ma­drid-rom/MAD/ROM/ V Cechach nevim , tohle jsem vam nasla na Nemeckych strankach.

anonym

A to tam chudinku nechate tak dlouho ??
A uz jste mi to slibil davno , ze ji o me reknete !! Jakze to vzdycky pisete ?? Grrrrr ! ? 🙂

arygnoc

ona tam zije uz 5 let, je velika.

anonym

🙂