shaldon

kde seženu kvalitní džíny, které se po 14 dnech neroztáhnou o 2 čísla, tak do 2 tisíc? děkuji, hezký den

jedná se o dámské džíny

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já byla spokojena s Wrangler a Worldcat. Ale jsou to jediné dvoje značkové džíny, které jsem kdy měla, takže pak už můžu srovnávat jen s těmi z tržnice od vietnamců a ty mi vydrží taky dlouho-vzhledem k ceně, možná i déle než značkové…

Další odpovědi
anonym

Džíny zásadně u Vietkongu.Nejsou sice „in“,ale vždycky jsou to držáky a stojí dvě kila.
Roztrhat si je můžu sám.

hanulka11

Od Neckermana jsou také dobré kvalitní s přídavkem lycry . Ty drží spolehlivě tvar .Vím to z vlastní zkušenosti Cena cca 1500–1800kč .
U vietnamců nekupuji, myslím,že kvalita je dost pokulhávající, odpovídá ceně.

Martina S.

Nejlepší mám asi Diesel, ale ty stojí okolo 5000Kč, ale dají se sehnat na e-shopech i za 2000Kč. Potom Replay také přes 3000Kč a pak ještě Levis 2–3000Kč. Zkuste na e-shopech, je to o dost levnější. Toto jsou asi nejlepší e-shopy na kvalitní džíny http://www.diesel-replay.cz/index­.php?cPath=21_24 a http://www.je­any.cz/. Já mám jedny Diesel džíny za 8000Kč a po pěti letech mají pořád stejný tvar. Jinak Wrangler a Lee ještě také docela ujdou a jsou do 2000Kč. Kupuji si jen stečové (elastické) džíny, které dělají pěknou postavu a jen bokové.