lenina270

Kde seženu knihu o samojedech?

poradte mi prosím někdo kde seženu knihu o samojedech.hle­dala sem v knihkupectví i na netu a bohužel v žádném knihkupectví sem ji nenašla,děkuji předem za odkaz nebo radu
ps.kdyby někdo nevěděl-jako u nás ve městě prodavačka v Knize-samojed je chlupatý pejsek

Nejlepší odpověď
anonym

Zkusit zde?

http://www.samojed-klub.cz/index.php

Další odpovědi
1popelka1

Můžete navštívit knihovnu a půjčit si knihu Yoshi a my : život so samojedom : (monografia plemena samojed). Autorkou je Jana Fulierová. Kniha je ve slovenštině.

Případně se zeptat v knihkupectví, zda je kniha ještě v prodeji (vyd. roku 2003) a lze ji objednat.