zjentek

Kde seženu knihu Identita od Ruperta Krbce?

Internet zarytě mlčí.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se obrátit na knihkupectví. Mají možnost se zeptat v distribuci knih, zda není náhodou skladem, kdy vyšla, zda je vyprodaná, nebo se objeví dotisk.

Získala jsem tak jednu knihu, která v centru někam „zapadla“, takže jsem měla štrěstí.

Nebo si dejte inzerát na koupi knihy, někdy pomůže i antikvariát.

Zřejmě jsem vám naletěla.

Rupert, je postava z animovaných Večerníčků- O zvířátkách pana Krbce. Na hradě Kokštejn, kde kastelánoval pan Krbec, žil Poťouchlý duch. Jmenoval se: Rupert. Ruprecht.