Avatar uživatele
Damiana

Kde seženu film Zatoulané dělo?

Dobrý den. Prosím, poraďte mi někdo, kde mohu sehnat český film z roku 1958 Zatoulané dělo s Milenou Dvorskou a Miroslavem Zounarem v hl. rolích. Už dlouho ho marně stáním jako dárek pro mou maminku, která má na něj hezké vzpomínky z dospívání. Velice děkuji.
Doplňuji:
Zkouším, stále nikde nic. Teď jsem byla i na ČSFD, ale tam je jen odkaz na obsah filmu a také sháňku po něm:( Někde ale přece originál mít musí. Je možné ho nechat třeba z originálu přepsat na DVD? Ale kde ho vzít? Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Wang před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Zkusil bych warez fora. Stahování z netu je legální pokud se nestahuje z torentů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Na w-source.biz bohužel není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kamila44444

stáhněte si to.. napž: ulozto.cz,sta­huj.cz,utorren­t.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Mě se před třiceti lety líbila Arabela a líbí se mi pořád! Sorry, všichni nejsme Bolak, taky vím o čem mluvím. Už jsem mamce sehnala do SBÍRKY Probuzení, Valčík pro milion ap.
Na ČSFD ZD shání dva lidé; ve filmotéce ho „má“ itumka a já, ale pouze přidané z jejich obsahu do oblíbených. Takže nikdo. Teď mi říkal kamarád z ČT, že to v televizi nikdy nešlo a není to na žádném jiném médiu než klasickém filmu. Takže asi jen filmový archiv?

před 4565 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek