Damiana

Kde seženu film Zatoulané dělo?

Dobrý den. Prosím, poraďte mi někdo, kde mohu sehnat český film z roku 1958 Zatoulané dělo s Milenou Dvorskou a Miroslavem Zounarem v hl. rolích. Už dlouho ho marně stáním jako dárek pro mou maminku, která má na něj hezké vzpomínky z dospívání. Velice děkuji.
Doplňuji:
Zkouším, stále nikde nic. Teď jsem byla i na ČSFD, ale tam je jen odkaz na obsah filmu a také sháňku po něm:( Někde ale přece originál mít musí. Je možné ho nechat třeba z originálu přepsat na DVD? Ale kde ho vzít? Díky.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkusil bych warez fora. Stahování z netu je legální pokud se nestahuje z torentů.

Další odpovědi
Pájo

Na w-source.biz bohužel není.

kamila44444

stáhněte si to.. napž: ulozto.cz,sta­huj.cz,utorren­t.cz

Damiana

Mě se před třiceti lety líbila Arabela a líbí se mi pořád! Sorry, všichni nejsme Bolak, taky vím o čem mluvím. Už jsem mamce sehnala do SBÍRKY Probuzení, Valčík pro milion ap.
Na ČSFD ZD shání dva lidé; ve filmotéce ho „má“ itumka a já, ale pouze přidané z jejich obsahu do oblíbených. Takže nikdo. Teď mi říkal kamarád z ČT, že to v televizi nikdy nešlo a není to na žádném jiném médiu než klasickém filmu. Takže asi jen filmový archiv?