ondra07

Kde seženu doklad o místě bydliště?

Ve zkratce, potřebuji si ověřit účet na internetu a potřebuju k tomu doklad o trvalém pobytu- fakturu žádnou nemám (jak požadují), tak potřebuji někde sehnat nějaké potvrzení.

Nevíte, kde mi ho vydají? Musí tam být bydliště, mé jméno a musí být nový.

Děkuji předem za odpovědi
Doplňuji:
Občanku taky, ale to je jako doklad totožnosti. Fakturu no.. zajímá mě spíš ta matrika..

Nejlepší odpověď
Funna

na matrice žádný doklad o bydlišti nenejdeš…tam je jen zapsáno to, co máš v rodném, popř. na oddacím listě…trvalé bydliště s vyřizuje na obecním úřadě…a přesně to co chceš (bydliště a jméno) máš v občance…pokud máš opravdu na mysli své bydliště a ne adresu firmy…nějak nechápu, co má faktura společného s bydlištěm..na faktuře se uvádí sídlo společnosti, a ta vůbec nemusí být stejná s adresou trvalého bydliště…

Další odpovědi
anonym

Požadují „fakturu“??? – tak si nějakou napiš, ne??
BTW – to bude nějaké šméčko, faktura rozhodně není dokladem o místě bydliště…
___
Mimochodem – dokladem o trvalém pobytu je třeba občanka, ne??
;-D

Drap

Na matrice

marci1

Na obecním úřadě, oddělení přihlašování k trvalému pobytu.