Kde seženu do domácnosti k prodeji troubu se zavlažováním?

Například v Makru, v pekárně pečou v troubě se zavlažováním. Během procesu pečení stříká z hadiček na těsto voda – zavlažování, což způsobuje že je pak prý výrobek víc jakoby nabobnalý, hutnější, větší. Nejde o parní trouby.

Seženu někde takovou troubu do klasické domácnosti domů? Nebo se takové trouby používají jen v obchodech a pekárnách.

Odpovědi
Mc Merkurion

… v každým manželství se najde trouba, kterej bude zavlažovat, nejni třeba kupovat …