bleskosvodos

Kde seženu DDT?

Odpovědi
Lamalam

Obávám se, že dnes už nikde. Jedině od někoho ze starých zásob.

novaky

DDT Insecticides mají i na ebay, jenže tam ctí pravidlo, že do čech se nesmí dovážet. DDT je legální v některých afrických státech. Hledal bych na jejich serverech

honza19hk

legálně asi těžko,teda ne aspoň u nás. Možná z nějakých zahraničních obchodů ze zemí kde ho ještě nezakázali. A navíc jeho použítím se vystavuješ problémům se zákonem pokud na to někdo přijde. Ono to má své důvody proč je zakázaný.