pofelimto

kde seženu brigádu

Dobrý den nevíte někdo kde sehnat brigádu na tet je mi 16 a chtěl bych sehnat brigádu při škole nikde v okolí bydliště nic není nevíte kde by se dala sehnat brigáda typu dělat recenze psát články atd…
děkuji

Odpovědi
ahold

Podívej se třeba tady:
http://www.pra­ce.cz/brigady/se­arch/?submit=Hle­dat&srch[local]=R200000­&srch[workCate­gEnv][0]=212400­002|0&srch[wor­kCategEnv][1]=212400­003|0&srch[em­p][0]=201300002

Drap

Ptát se, hledat, využít kamarádů a známých. Je to ale velmi obtížné. Přeji ti štěstí a úspěch při hledání.