zjentek

Kde seženu baterii 9,6V do akuvrtačky Black&Decker?

..není to žádná štika regálů, mám ji asi 15let.

Nejlepší odpověď
gecco

Nech si zrepasovat tu, co mas – mění se články, obal zůstává…

_____________­_____________________
Dela to treba Radiovox Opava…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Zkusila bych obchod s bateriemi do ručního nářadí, např. tenhle: http://www.aku-shop.cz/aku-naradi/black-decker/m1.20.BUD?gclid=C­KC_yOzsxMkCFWgOw­wodPyILOQ

anonym

jestli nebude lepší bývalou štiku vyměnit za jinou štiku

tahle značka moc štika v mém revíru nebyla. úhlová bruska vydržela skoro nic. myslel jsem si, že to byla náhoda, ta druhá náhrada (stejný model), to samé

lexx

na tržnici při hranici jsem je minulou sobotu viděl ale bez záruky, dokladu…zajíc v pytli

brillant

Málo informací https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=blac­k%26decker+ba­terie&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=black%26dec­ker+baterie+9­.6

zjentek

boreczech- mně za 15let odešla jenom ta baterka, jinak vrtačka jede jak pila, takže možná se nepovedly jen brusky
..když ja ju mám k…a rád i bez ščávy!